4 yüz fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 yüz fan club

4yüz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

4 yüzün özellikleri

+5
_cemrem_
cemre..! & cem..!
niran_gülniş
kömür_prensesim
Su*Perisi
9 posters
YazarMesaj
Su*Perisi

Su*Perisi

4 yüzün özellikleri Empty
MesajKonu: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 7:51 am

Grupça salaktırlar.Akılları sıra HEPSİ'YE özenirler.Ama biliyoruz ki HEPSİNİN kesip attığı tırnak bile olamazlar.Dans etmeyi de beceremezler gerçi...Diğer adları GRUP ÖZENTİLİK'TİR.

Gülnur:GÜLÇİNE benzemeye çalışır.Bu yüzden saçını kıvırcık yapmıştır.Gülmesinden insanın midesi bulanır.Çünkü dişlerini fırçalamz ve azı piz kokar.Saçının rengi gibi dişleri vardır.
Didem:GÜLÇİN'E benzemeye çalışır.Çünkü GÜLÇİN çok güzeldir.Kendi de güzel olmayınca sarıya boyatınca saçlarını güzüel olacağını sanar.
İlkay:Bir zamanlar ERENİ'ME göz koyup onunla çıkmayı denemiştir.ERENİMİN bu salağa cevabı ise (AVCUNU YALARSIN CANIM SENİN GİBİ BİR NONOŞLA ÇIKACAĞIMI SANMA)demişti.Bunu neden yaptığının nedeni ise şudur.Aklı sıra HEPİNİN içine girip onları çökertmeye ayırmaya çalışmasıdır.
Onur:Evet sıra geldi grubun en salak ve nonoş erkeğine...Bir zamanlar gülnur dan yüz bulamayıcaa GÜLÇİNE DÖNMÜŞTÜR.Neden derseniz çünkü didemde GÜLÇİN gibi saşlarını boyattıya salak onur da sarı saçı çok seviyomuş bu yüzden GÜLÇİNLE çıkmak istemiş ama GÜLÇİN ERENİN verdiği cevabın aynısını vererek kabul etmemiş.

bu da 4 yüz fanlarına kapak+kapak=olsun
http://www.hepsiciyiz-eren.tr.gg
kömür_prensesim

MesajKonu: Geri: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 10:42 am

süpeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr
niran_gülniş

niran_gülniş

MesajKonu: Geri: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 7:19 am

4 yüz grubuna yazdıklarınız çok kötü iki grup ta iyi ama 4 yüz daha iyi onlar kavga etmiyor siz niye kavga çıkarıyorsunuz ayrıca öyle birşey yok ilkay msm de okumuş mimar sinan üniversitesinde değil onur erenle sadece dans arkadaşıymış msn de sorabilirim isterseniz ve didem in saçları boya değil gülnur un saçları ise doğuştan kıvırcık yine söylüyorum 4 yüz grubuna isterseniz msn de sorabilirim
Rolling Eyes
cemre..! & cem..!

cemre..! & cem..!

MesajKonu: Geri: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 7:32 am

niran_gülniş demiş ki:
4 yüz grubuna yazdıklarınız çok kötü iki grup ta iyi ama 4 yüz daha iyi onlar kavga etmiyor siz niye kavga çıkarıyorsunuz ayrıca öyle birşey yok ilkay msm de okumuş mimar sinan üniversitesinde değil onur erenle sadece dans arkadaşıymış msn de sorabilirim isterseniz ve didem in saçları boya değil gülnur un saçları ise doğuştan kıvırcık yine söylüyorum 4 yüz grubuna isterseniz msn de sorabilirim
Rolling Eyes

kızım siqTiR qiT Lan buRdan ! buRası Hepsi'ciLeRin mekanı. seni aşaR oqe ?!
cemre..! & cem..!

cemre..! & cem..!

MesajKonu: Geri: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 7:32 am

hem şu kaşaRın msnini veRsene bna. bnde bi konuşiim. çoq qüzeL konuşuRum hemde xD Very Happy
_cemrem_

_cemrem_

MesajKonu: Geri: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 4:02 am

süper yhaaaaaa
xcadıx

xcadıx

MesajKonu: Geri: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 12:02 pm

---------------

En son xcadıx tarafından Çarş. Ara. 10, 2008 8:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
niran_gülniş

niran_gülniş

MesajKonu: Geri: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 8:39 am

sen bana ne yazdığınuı sanıyorsuun yazdında büyüdn değilmi. aslında senonları bana söylemedin hiç üzmüyorum kendimi ne de olsa kötü söz o sözü söyleyene aittir.
niran_gülniş

niran_gülniş

MesajKonu: Geri: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 8:41 am

sen bana ne yazdığınuı sanıyorsuun yazdında büyüdn değilmi. aslında senonları bana söylemedin hiç üzmüyorum kendimi ne de olsa kötü söz o sözü söyleyene aittir.
erenim_ezgi

erenim_ezgi

MesajKonu: Geri: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 11:14 am

niran_gülniş demiş ki:

defol be öküz
cemre..! & cem..!

cemre..! & cem..!

MesajKonu: Geri: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 11:53 am

erenim_ezgi demiş ki:
niran_gülniş demiş ki:

defol be öküz

ezqicm boşveR yoRma sn eLini cvp yazaRak. deymez bu eziqe Very Happy
erenim_ezgi

erenim_ezgi

MesajKonu: Geri: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 5:15 am

cemre..! & cem..! demiş ki:
erenim_ezgi demiş ki:
niran_gülniş demiş ki:

defol be öküz

ezqicm boşveR yoRma sn eLini cvp yazaRak. deymez bu eziqe Very Happy

peki cnm sırf sen istiyosun die sesimi çıkarmıycam
qulcin.fan

qulcin.fan

MesajKonu: Geri: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 12:12 pm

gerçekler ortadayken hala haklı çıkmaya çalışmayın 4 maymun
CemRe'm

CemRe'm

MesajKonu: Geri: 4 yüzün özellikleri   4 yüzün özellikleri Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 10:46 am

niran_gülniş demiş ki:
Rolling Eyes

Sanane Lan bide sen şu msnyi banada versene sohbet ederim ne güzeL Very Happy Süper olur yanii

4 yüzün özellikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-